PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Zajęcia szachowe dla Młodych Talentów i Młodych Mistrzów w KTS Kalisz

W poniedziałki w klubie szachowym KTS Kalisz (ul. Łódzka 196) odbywają się zajęcia w ramach grup Młodych Talentów i Młodych Mistrzów. W szkoleniu biorą udział zawodnicy z roczników 2005-2008. W przypadku zainteresowania dołączeniem do grup proszę o kontakt mailowy (maciej@szachmistrz.pl) lub telefoniczny (793-733-396).

  • Grupa Młodych Talentów KTS Kalisz – poniedziałki 17.00-17.45
  • Grupa Młodych Mistrzów KTS Kalisz – poniedziałki 18.00-19.00

Wszystkich zawodników KTS Kalisz zapraszamy również na piątkowe zajęcia otwarte dla dzieci i młodzieży (grupa młodsza 17.00-18.30 i grupa starsza 17.00-20.00).

Maciej Sroczyński
Luty 17, 2014, 23:32

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy