PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Zajęcia szachowe – nowy rok szkolny 2017-2018


Kasia

Od października rozpoczynają się zajęcia szachowe w nowym rok szkolny 2017/2018. Szkoła szachowa SzachMistrz prowadzi zajęcia na terenie Kalisza oraz okolic w następujących placówkach:

telefon

=> Oprócz tego prowadzimy zajęcia popołudniowe (we wtorki i środy) w ramach Akademii SzachMistrza dla grup początkujących, średnio-zaawansowanych oraz mistrzowskich w SP nr 10 Kalisz (ul. Karpacka 3).

=> Dla zawodników zaawansowanych chcących rywalizować w turniejach szachowych zapraszamy na zajęcia szachowe do klubu szachowego KTS Kalisz (SP nr 10 Kalisz ul.Karpacka 3). Najlepszego klubu szachowego w Wielkopolsce w 2016 roku we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży

 

Maciej Sroczyński
Wrzesień 29, 2017, 11:14

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy