PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy w Kobylej Górze

kobyla_góra_szachy

Zapraszamy na początek wakacji na zawody szachowe do Kobylej Góry. II Turniej Szachowy o Puchar Wójta rozgrywany będzie w ramach obchodów Dni Kobylej Góry. Zawody rozegrane w dwóch grupach: do lat 12 (ur. 2004r. i młodsi) oraz w grupie OPEN (juniorzy 2003r. i starsi oraz seniorzy). System szwajcarski, 7 rund, 15 minut na zawodnika.

Organizatorem jest Wójt Gminy Kobyla Góra, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrzeszowie, Sekcja szachowa OCK Ostrzeszów oraz Pani Renata Pokusa. Obsługę sędziowską zapewnia Szkoła szachowa SzachMistrz z Kalisza. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów!

Na zwycięzców w klasyfikacji Open czekają nagrody finansowe. Juniorzy do lat 12 otrzymają nagrody rzeczowe, poza tym grupa do lat 12 – bezpłatny udział w turnieju!.

  • 1 miejsce 400zł + puchar
  • 2 miejsce 300zł
  • 3 miejsce 200zł
  • 4 miejsce 100zł
  • 5 miejsce 100zł
  • 6 miejsce 100zł
    • najlepsza kobieta 100zł + puchar
Maciej Sroczyński
Lipiec 3, 2016, 07:28

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy