PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Zawodnicy KTS-W Kalisz szlifowali formę w Koninie

W Koninie rozegrano OPEN MASTERS III FIDE. Zawody tylko 5 rundowe, ale dawały szanse wielu zawodnikom na poprawienie rankingu ELO lub zdobycie „częściówek”. Najlepiej z naszych zawodników wypadł Maciej Adamczewski, który z wynikiem 3,5/5 był zajął 10 miejsce i pierwsze wśród juniorów do lat 14. W zawodach zwyciężył Marcin Steczek (TS-R Hetman Konin)

Pozostałe miejsca zawodników: KTS-W Kalisz:

23 miejsce – Tomasz Bażant 2,5/5
28 miejsce – Tymon Ochędzan 2,5/5
38 miejsce – Weronika Wawrzyniak 2/5
39 miejsce – Dorian Grala 1,5/5
44 miejsce – Filip Kliber 1/5

Maciej Sroczyński
Listopad 11, 2013, 23:53

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy