PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

ZGŁOSZENIA! Mistrzostwa Wiekopolski w szachach klasycznych i błyskawicznych

W dniach 14-18 czerwca, zostaną rozegrane Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach klasycznych. Mistrzostwa tradycyjnie odbędą się w Żerkowie. W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wywalczyli awans ze swoich eliminacji strefowych. Kaliszanie grali w strefie południowej.

18 czerwca, po zakończeniu zmagań w szachach klasycznych szachiści zagrają w Mistrzostwach Wielkopolski w szachach błyskawicznych. Turniej blitza będzie otwarty i mogą wziąć wszyscy zawodnicy z Wielkopolski do 18 roku życia.

Informuję jednocześnie, że zgłoszenia zawodników KTS Kalisz do turnieju szachów klasycznych jak i błyskawicznych, wszelkie opłaty startowe i organizacje ewentualnych noclegów dopełniają rodzice zainteresowanych zawodników.

Szukamy również opiekuna dla zawodników KTS Kalisz podczas pobytu naszych zawodników w dniach 14-18 czerwca w Żerkowie. W przypadku gdyby któryś rodziców planował noclegi podczas mistrzostw, proszę o informacje telefoniczną (793-733-396).

Zgodnie z komunikatem organizacyjnym zgłoszenia do dnia 5 czerwca. Rezerwacja noclegów w szkole do 5 czerwca i w hotelu do 31 maja.

Zawodnicy KTS Kalisz uprawnieni do gry w Mistrzostwach Wielkopolski w szachach klasycznych:

Jędrzejewska Zuzanna
Barwińska Ewa
Solarek Zuzanna
Ochędzan Tymon
Jarczewski Krzysztof
Jędraszek Paweł
Rosiński Filip
Wawrzyniak Karol
Wegner Michał
Żychlewicz Tomasz
Goździewicz Wiktor
Baszczyński Gabriel
Makowiecki Alex
Troczyński Krzysztof
Kubasik Aleksandra
Dixa Oskar
Grala Dorian
Markiewicz Krzysztof
Matuszewski Bartosz
Wroczyński Kasper
Piekielny Paweł
Grzegorski Michał
Matłoka Miłosz
Koło Mikołaj
Matłoka Filip
Dixa Joanna
Fabiszak Oliwia
Goliński Kacper
Dixa Wiktor
Adamczewski Maciej
Janiszewski Filip
Milewski Antoni
Piotrowski Maciej
Wroczyński Tymoteusz
Sokołowska Anna
Ziąbek Patryk
Bażant Tomasz
Szmaja Krzysztof

Maciej Sroczyński
Maj 29, 2014, 20:57

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy