PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Zuzanna Jędrzejewska mistrzynią Wielkopolski do lat 9

WP_20160613_17_23_56_Pro

Trzyosobowa reprezentacja klubu szachowego KTS Kalisz zakończyła rywalizacje w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów do lat 9. Zawody odbyły się tym razem w Skorzęcinie. KTS Kalisz reprezentowali: Zuzanna Jędrzejewska, Zuzanna Solarek i Maciej Kozłowski. Mistrzynią Wielkopolski została Zuzanna Jędrzejewska, która dodatkową punktacją wyprzedziła Zofię Łażniewską (AZS Poznań) oraz Zofię Roszkiewicz (UMKSz Na Pięterku Poznań). W grupie chłopców medalistami zostali: Jan Skrzypiński (Polonia Środa Wlkp.), Jan Klimkowski (UKS Smecz Konin) i Kornel Garwacki (UMKSz Na Pięterku Poznań). Z dobrej strony zaprezentowali się nasi pozostali reprezentanci do lat 9: Zuzanna Solarek VI miejsce i Maciej Kozłowski VIII miejsce. Grupa 9-latków rozegrała swoje zawody w trzy dni, reszta grup rywalizuje w systemie pięciodniowym.

Zuzanna Jędrzejewska to reprezentantka Kaliskiej Kadry Młodzika KTS Kalisz

Serwisy ChessArbiter C9, D9C11, D11C13, D13C15, D15, C18

Maciej Sroczyński
Czerwiec 13, 2016, 22:23

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy