PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Zwycięstwo juniorów w IV lidze seniorów

W dniu dzisiejszym rozegrano awansem mecz szachowy pomiędzy KTS-W Kalisz, a GKS Gorzyce Wielkie. Spotkały się dwie niepokonane drużyny IV ligi seniorów grupa B. Mecz rozpoczął się od szybkiego zwycięstwa Filipa Janiszewskiego z Ryszardem Zielaznym w 13 ruchach (partia z komentarzem powyżej). Zakończył remisem Jędrzeja Adamczewskiego z Arkadiuszem Wronką. W międzyczasie swoje partie wygrali: Ania Sokołowska, Patryk Ziąbek i Maciek Adamczewski.

KTS-W Kalisz 4,5-0,5 GKS Gorzyce

1.Adamczewski Jędrzej (I) 1/2 Wronka Arkadiusz (II)
2. Ziąbek Patryk (II+) 1-0 Pieczewski Szymon (II)
3. Adamczewski Maciej (I) 1-0 Magdziak Łukasz (II)
4. Janiszewski Filip (II+) 1-0 Zielazny Ryszard (II)
5. Sokołowska Anna (I) 1-0 Jasiak Katarzyna (II)

KTS-W Kalisz pewnie prowadzi w IV lidze, nie odnosząc żadnej indywidualnej porażki w 5 meczach. Kolejny zjazd 24 marca w Nowych Skalmierzycach.

Maciej Sroczyński
Marzec 8, 2013, 21:19

Jedna odpowiedź do “Zwycięstwo juniorów w IV lidze seniorów”

  1. Ł.M. napisał(a):

    Gratulacje dla wygranych.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy