PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kontakt

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące nauki gry w szachy i organizowanych przez nas kursów szachowych. Podpowiemy jak można promować swoje przedsiębiorstwo poprzez organizację turniejów szachowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami, szkołami, stowarzyszeniami i klubami szachowymi. Zachęcamy do wybrania jednej z poniższych dróg kontaktu …

Informacje

Adres SP Sióstr Nazaretanek w Kaliszu, ul. Harcerska 1 – budynek nauczania zintegrowanego (wejście do budynku niedaleko przedszkola),
Parking bezpłatny na terenie szkoły wjazd od ulicy Kopernika,
Dni zajęć KTS Kalisz poniedziałek 17.00-18.30 i piątek 16.45-19.45,
Dni zajęć SzachMistrz wtorek 17.00-18.40 i środa 16.45 -19.35,
Kanał YouTube Zobacz nagrania szkoleniowe na YouTube
Facebook SzachMistrz Fanpage (polub nas, aby być na bieżąco)
Email maciej@szachmistrz.pl
Telefon 793-733-396
Zapisy na zajęcia cało rok mailowo lub telefonicznie

Nowa siedziba rok szkolny 2019/2020

Od września 2019 roku zajęcia szachowe w Szkole szachowej SzachMistrz oraz szkolenia szachowe w klubie szachowym KTS Kalisz prowadzimy w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu ul. Harcerska 1. Budynek nauczania zintegrowanego – mała szkoła. Wjazd na parking od ulicy Kopernika.

Napisz do nas

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Zabezpieczenie:
captcha

 

Gdzie prowadzimy zajęcia – mapa

 

 

Informacja z zakresu ochrony danych osobowych (RODO)

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że przysługują Ci określone prawa związane z przetwarzaniem przez Szkołę szachową SzachMistrz danych osobowych.

 

Administrator danych

Administratorem Twoich danych jest Szkoła szachowa SzachMistrz Kalisz, z siedzibą przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 26/38, 62-800 Kalisz.

  • Kontakt tel. 793-733-396, maciej@szachmistrz.pl

 

Przetwarzanie dane

Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do wykonania umowy, na czas przechowywania dokumentów dla celów księgowo-podatkowych, do ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami nie dłużej niż 10 lat, w wypadku zgody na przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody.

Dane będę wykorzystywane w celach informacyjnych o kolejnych naborach do Szkoły szachowej SzachMistrz lub o wydarzeniach szachowych organizowanych przez Szkołę szachową SzachMistrz.

 

Prawa w stosunku do swoich danych

  • żądania dostępu do danych osobowych,
  • sprostowania danych osobowych,
  • usunięcia danych osobowych,
  • ograniczenia przetwarzania  danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres: maciej@szachmistrz.pl

 

Dodatkowe informacje

maciej@szachmistrz.pl

 

Nasi partnerzy