Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Kontakt

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące nauki gry w szachy i organizowanych przez nas kursów szachowych. Podpowiemy jak można promować swoje przedsiębiorstwo poprzez organizację turniejów szachowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami, szkołami, stowarzyszeniami i klubami szachowymi. Zachęcamy do wybrania jednej z poniższych dróg kontaktu …

Informacje

AdresSP nr 10 ul. Karpacka 3, sala dydaktyczna 14 lub 15 (1 piętro)
Dni zajęć szachowychwtorek i środa (Szkoła szachowa SzachMistrz), poniedziałek i piątek ( klub szachowy KTS Kalisz)
Godziny zajęć16.30-20.00 w zależności od dnia
FacebookSzachMistrz Fanpage (polub nas, aby być na bieżąco)
Emailmaciej@szachmistrz.pl
Telefon793-733-396
Zapisy na zajęciamailowo lub telefonicznie

 

Napisz do nas
Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Zabezpieczenie:
captcha

 

Mapa dojazdu na zajęcia szachowe w Kaliszu

SAMSUNG

SAMSUNG

Nasi partnerzy