KTS-W Kalisz 25 miejsce w Polsce we współzawodnictwie sportowym

Klub szachowy KTS-W Kalisz zajął 25 miejsce w Polsce we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w szachach. Najwięcej punktów zdobyła KSz Polonia Warszawa, drugie miejsce MUKS Stoczek 45 Białystok, a trzecie KSz Stilon Gorzów Wielkopolski. W klasyfikacji klubów wielkopolskich zajęliśmy trzecie miejsce, za UMKSz Na Pięterku Poznań oraz UKS Smecz Konin. Sklasyfikowano 154 kluby.

25 KTS-W Kalisz 28,00

Na sukces złożyły się udane turnieje:  Macieja Adamczewskiego, Filipa Janiszewskiego, Anny Sokołowskiej, Joanny Dixa, Oskara Dixa, Weroniki Wawrzyniak, Bartosza Matuszewskiego, Miłosza Matłoki, Szymona Skurniaka. Zawodnicy KTS-W Kalisz punktowali na Mistrzostwach Polski w szachach klasycznych, szybkich, błyskawicznych oraz Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików.