Turniej szachowy w Kraszewicach wyniki

W Kraszewicach rozegrano Otwarty Turniej Szachowy.

Relacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Kraszewicach

„W sobotę (18 czerwca) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kraszewicach odbył się Otwarty Turniej Szachowy. Organizatorami zmagań był radny Karol Golanowski oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kraszewicach.
Rywalizacja przy szachownicach została przeprowadzona w dwóch kategoriach wiekowych systemem „każdy z każdym”: juniorzy od rocznika 2006 do 2015 oraz seniorzy.
Trzy pierwsze miejsca wśród najmłodszych zajęli mieszkańcy naszej gminy. Zwycięzcą został Jan Pacyna. Drugi był Kamil Kocerka, a trzeci Cyprian Kurzac.
Wśród seniorów największą liczbę punktów uzyskał pochodzący z Rawicza Denis Goliński, który wygrał kategorię seniorów. A dwa kolejne miejsca zajęli kaliszanie Krzysztof Filar oraz Michał Kosicki.”

Z KTS Kalisz startowali Miłosz Mielcarek oraz Franciszek Kempa (najmłodszy uczestnik zawodów).