PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

DRZWI OTWARTE w klubie szachowym KTS Kalisz i Szkole szachowej SzachMistrz – 4 września godz. 17.00-20.00 (SP nr 10 Kalisz, sala 14 i sala 15, ul. Karpacka 3)


Kiedy:
Wrzesień 4, 2017@15:00 – 18:30
2017-09-04T15:00:00+00:00
2017-09-04T18:30:00+00:00

Od września 2017r. dzieci i młodzież z klub szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz będą uczyć się tajników królewskiej gry w SP nr 10 Kalisz (przed reformą ZS nr 7 Kalisz). Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu (ul. Karpacka 3) mieści się na osiedlu Zagorzynek, w odległości około 900 metrów od Galerii Amber oraz dworca kolejowego i autobusowego.

 • dojazd 1# ulica Dworcowa – Grunwaldzka – Karpacka (kolor niebieski)
 • dojazd 2# ulica Kresowa – Spółdzielcza – Tatrzańska – Karpacka (kolor czerwony)
 • dojazd 3# ulica Budowlanych – Świętokrzyska – Karpacka (kolor zielony)

DRZWI OTWARTE

4 września 2017r. (poniedziałek) od godziny 17.00 do 20.00

w klubie szachowym KTS Kalisz i Szkole szachowej SzachMistrz.

NOWA SIEDZIBA! SP nr 10 Kalisz ul.Karpacka 3, sala nr 14 i sala nr 15

 • Szkoła szachowa SzachMistrz prowadzić będzie zapisy na naukę gry w szachy w bieżącym roku szkolnym 2017/2018 (dla uczniów od 4 roku życia).
 • Uczymy dzieci i młodzież, w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i mistrzowskich.
 • Możliwość zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz i sprawdzenia się na turniejach szachowych.
 • KTS Kalisz to najlepszych klub szachowych dla juniorów w Wielkopolsce w 2016 roku.
 • Podczas DRZWI OTWARTYCH będzie możliwość rozegrania partii szachów na gigantycznych szachach ogrodowych.
 • Sprawdź się również  w pojedynku z komputerem szachowym.
 • Spotkanie także dla tych, co już znają zasady gry w szachy. Ocenimy umiejętności i zasugerujemy, co można zrobić, aby grać lepiej.
 • Pokażemy Ci nasze trofea, pochwalimy się sukcesami.
 • Udział w Drzwiach Otwartych jak i udział w pierwszej lekcji próbnej są bezpłatne!

Zapraszamy!

 

Schachspieler

geniusz550

152021546_b7381b6fa0_b

juego-de-ajedrez-madrid-barcelona-95329


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy