PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

I Nocny Maraton Szachowy im. Alfona Wyrembka (Nowe Skalmierzyce)


Kiedy:
Grudzień 14, 2013@19:00 – Grudzień 15, 2013@10:00
2013-12-14T19:00:00+01:00
2013-12-15T10:00:00+01:00

Chociaż nigdy w szachowym maratonie nie brałem udziału to wiele o tych zawodach słyszałem. Maratony szachowe w Nowych Skalmierzycach rozgrywane były już dobre 15 lat temu. Grano wieczorem, do późnych godzin nocnych. Szachy błyskawiczne, system każdy z każdym, a nawet mecz i rewanż, przy kojarzeniu ręcznym również nadawał turniejowi specyficzny klimat.

W tym roku maraton w Nowych Skalmierzycach będzie reaktywowany. Turniejowi nadano imię Alfonsa Wyrembka. Uprawnieni są do gry zawodnicy pełnoletni. Więcej w komunikacie organizacyjnym. W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy