Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

II Liga Juniorów – Drużynowe Mistrzostwa Polski (Szczyrk)


Kiedy: Powrót do kalendarza » Lipiec 22, 2013 – Lipiec 30, 2013(cały dzień)
Gdzie:Szczyrk

W dniach 22-30 lipca w Szczyrku rozegrana zostanie II Liga Juniorów w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski w szachach. Rok temu zajęliśmy 19 miejsce, w stawce 41 drużyn. Zagramy w tym samym ośrodku, co w marcowych Mistrzostwach Polski 16-18. Mam nadzieję, że nasi juniorzy będą do tej imprezy bardzo dobrze przygotowani i zagrają na 100% możliwości. Ku przestrodze – Refleksje z MP 16-18 w Szczyrku.

Zagramy w składzie:

  • Adamczewski Jędrzej
  • Adamczewski Maciej
  • Dixa Joanna
  • Janiszewski Filip
  • Sokołowska Anna
  • Ziąbek Patryk
  • Sroczyński Maciej (opieka trenerska)

Strona zawodów: II Liga Juniorów

Wyniki, listy startowe: ChessArbiter


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy