PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

II Ogólnopolskim Turnieju Szachowym ” Tu Powstała Polska” (Gniezno)


Kiedy:
Grudzień 26, 2017 – Grudzień 30, 2017 całodniowy
2017-12-26T23:00:00+00:00
2017-12-30T23:00:00+00:00

Zapraszam do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Turnieju Szachowym ” Tu Powstała Polska”
Turniej zostanie rozegrany w w dnach 27-30 grudnia tego roku w trzech grupach turniejowych


Zapisy na chessarbitrze:
grupa A   http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6165/results.html?l=pl&tb=2_
grupa B   http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6166/results.html?l=pl&tb=2_
grupa C  http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6167/results.html?l=pl&tb=2_

szczegóły dotyczące turnieju, wyniki, relację z ubiegłego roku znajdziecie Państwo na stronie www.lkschrobry.gniezno.pl


pozdrawiam Emil Wiśniewski


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy