PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mikołajkowy Turniej Szachowy dla juniorów – Ostrzeszów


Kiedy:
Grudzień 7, 2013@15:30 – 19:00
2013-12-07T15:30:00+01:00
2013-12-07T19:00:00+01:00

Mikołajkowy Turniej Szachowy w Kawiarni Baszta

o Puchar Dyrektora OCK

Ostrzeszów 7 grudnia 2013r. godz.16.00

Turniej dla juniorów do lat 18

 

1. Organizatorzy: Sekcja szachowa przy OCK Ostrzeszów.

2. Cel zawodów: Uczczenie dnia Św. Mikołaja. Popularyzacja gry w szachy na terenie miasta Ostrzeszowa.

3. Termin i miejsce zawodów: 07 grudnia 2013r. Ostrzeszów, godz. 16.00 potwierdzenie uczestnictwa do godziny 15.30 Kawiarnia Baszta ul. Zamkowa 6, 63-500 Ostrzeszów.

4. Uprawnieni: W turnieju juniorskim mogą zagrać dzieci urodzone w 1995 r. i młodsze.

5. Zgłoszenia: do 6 grudnia 2013r. – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisów dokonujemy w serwisie: http://chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_5658/ Możliwe zapisy mailowe janiszewski.m@interia.eu podając imię i nazwisko, datę urodzenia, posiadany ranking, przynależność klubową lub miasto.

6. System rozgrywek: System szwajcarski na dystansie 7 rund 2 x 10 minut dla zawodnika. Osobna klasyfikacja dla dzieci do lat 12 i 9.

7. Wpisowe: Turniej jest bezpłatny!

8. Nagrody: Puchar dla zwycięzcy. Puchar dla najlepszego zawodnika z grupy do lat 12 i dla najlepszej dziewczynki z tej grupy wiekowej. Puchar dla najlepszego zawodnika z grupy do lat 9 i dla najlepszej dziewczynki tej grupy wiekowej. Wszyscy zawodnicy otrzymają dyplomy i słodki poczęstunek.

9.Dodatkowe informacje:

-Każdy niepełnoletni zawodnik musi przebywać podczas zawodów pod opieką osoby dorosłej.

– Informacja: Maciej Janiszewski tel. 501-122-751

– Strona zawodów: www.ock.ostrzeszow.pl

– Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora zawodów

ZAPRASZAMY !!!

 

 


Jedna odpowiedź do “Mikołajkowy Turniej Szachowy dla juniorów – Ostrzeszów”

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy