PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Noworoczny Turniej Szachowy (Ostrów Wlkp.)


Kiedy:
Styczeń 5, 2016 – Styczeń 6, 2016 całodniowy
2016-01-05T23:00:00+00:00
2016-01-06T23:00:00+00:00

6 stycznia 2016 roku o godz. 9:30 w Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Wolności 35 w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie Noworoczny Turniej Szachowy (9 rund – P`10) Turniej ma charakter otwarty – mogą w nim wziąść udział wszyscy miłośnicy gry królewskiej. Wpisowe 20 zł (dla zawodników OTSz – 15zł), dla juniorów do lat 18 – 10 zł. Ilość miejsc ograniczona! (70 osób – decyduje kolejność zgłoszeń). Więcej szczegółów w komunikacie organizacyjnym : NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY 2016


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy