Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Puchar SzachMistrza – 4 turniej mistrzostwa grudnia


Kiedy: Powrót do kalendarza » Grudzień 5, 2014 @ 16:15 - 20:15
Kategorie:
Morski

5 września rozegramy pierwszy turniej z cyklu Pucharu SzachMistrza 2014/2015. Tego dnia podsumujemy również rozgrywki 2013/2014. Cykl turniejów ma na celu wyłonienie naszej kadry zawodników na 2015 rok do rozgrywek drużynowych.

W tym roku wprowadziliśmy istotną zmianę. W zawodach mogą brać udział zarówno juniorzy jak i seniorzy, bez względu na przynależność klubową, tym samym cykl turniejów ma formułę otwartą.
Wpisowe do każdego turnieju:

  • zawodnicy KTS Kalisz z opłaconą aktualną składką klubową – bezpłatnie
  • wszyscy pozostali zawodnicy – 5zł (płatne w dniu zawodów)

Udział w turnieju należy zgłosić wcześniej przez ChessArbitra lub mailowo
Zapraszamy do udziału! Potwierdzenie udziału do godz. 16.15, start zawodów o 16.30.

 


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy