PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Puchar SzachMistrza – 4 turniej mistrzostwa grudnia


Kiedy:
Grudzień 5, 2014@16:15 – 20:15
2014-12-05T16:15:00+01:00
2014-12-05T20:15:00+01:00

5 września rozegramy pierwszy turniej z cyklu Pucharu SzachMistrza 2014/2015. Tego dnia podsumujemy również rozgrywki 2013/2014. Cykl turniejów ma na celu wyłonienie naszej kadry zawodników na 2015 rok do rozgrywek drużynowych.

W tym roku wprowadziliśmy istotną zmianę. W zawodach mogą brać udział zarówno juniorzy jak i seniorzy, bez względu na przynależność klubową, tym samym cykl turniejów ma formułę otwartą.
Wpisowe do każdego turnieju:

  • zawodnicy KTS Kalisz z opłaconą aktualną składką klubową – bezpłatnie
  • wszyscy pozostali zawodnicy – 5zł (płatne w dniu zawodów)

Udział w turnieju należy zgłosić wcześniej przez ChessArbitra lub mailowo
Zapraszamy do udziału! Potwierdzenie udziału do godz. 16.15, start zawodów o 16.30.

 


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy