PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski


Kiedy:
Sierpień 15, 2012 całodniowy
2012-08-15T00:00:00+02:00
2012-08-16T00:00:00+02:00
Koszty:
10-20 zł

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY

O PUCHAR WÓJTA

GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI

  1. Organizator zawodów: Gorzycki Klub Sportowy w Gorzycach Wielkich
  2. Cel zawodów: Popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci i młodzieży.
  3. Termin zawodów: 15 sierpnia 2012r. godz. 1000
  4. Miejsce zawodów: Dom Ludowy w Gorzycach Wielkich ul. Spacerowa 1
  5. Prawo startu: wszyscy, bez względu na prezentowany poziom gry, przynależność klubową i szkolną
  6. Zgłoszenia: do 14.08.2012 na stronie: www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3148/

lub w dniu turnieju do godz. 930

System rozgrywek:

Systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund/15 minut na zawodnika, a w przypadku mniejszej liczby zawodników systemem kołowym. Obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego.

  1. Sędzia zawodów: Marcin Orzechowski. nr lic. 15300070
  2. Wpisowe: 20 zł, juniorzy 10zł
  3. Nagrody: Puchary I-III, nagrody rzeczowe lub finansowe od I do VI, dyplomy: dla najlepszej kobiety, dla najlepszego seniora i juniora oraz dla najlepszego zawodnika z Gminy Ostrów Wielkopolski.
  4. Sprzęt szachowy zapewnia organizator. Ostateczna interpretacja przepisów należy do organizatora, jego decyzja jest ostateczna.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy