PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

VI Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury – szachy standardowe (60`+30″)


Kiedy:
Luty 9, 2018 – Luty 11, 2018 całodniowy
2018-02-09T23:00:00+00:00
2018-02-11T23:00:00+00:00

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Turnieju o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 10-11 lutego 2018 r. systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund z czasem do namysłu 60 minut + 30 sekund za posunięcie dla zawodnika na rozegranie całej partii.

Zapis partii jest obowiązkowy.

Turniej jest zgłoszony do oceny rankingowej FIDE.

Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie na stronie : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7788/regulations.html?l=pl.

Prosimy zwrócić uwagę na znacznie wcześniejsze rozpoczęcie turnieju w dniu jego rozpoczęcia tj. 10 lutego 2018 r. co spowodowane jest przewidywaną długością rund.

Krzysztof Dłużyński


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy