PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Walne zebranie KTS-W Kalisz


Kiedy:
Październik 20, 2012@14:00 – 17:00
2012-10-20T14:00:00+02:00
2012-10-20T17:00:00+02:00
Gdzie:
KTS-W Kalisz
Łódzka 196
Kalisz
Polska
Kontakt:
Adam Wojcieszak
600373390

Zarząd Kaliskiego Towarzystwa Szachowo-Warcabowego zwołuje Walne Zebranie Członków, celem dostosowania Statutu Stowarzyszenia do obowiązujących przepisów prawa zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Poznaniu, Wydział IX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Walne Zebranie Członków KTS-W Kalisz odbędzie się w dniu 20 października 2012 r. o godz. 14.00 (w pierwszym terminie) lub o godz. 14.30 (w drugim terminie) w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 196 (siedziba Stowarzyszenia).

 Bezpośrednio po Walnym Zebraniu Członków KTS-W Kalisz planowane jest spotkanie z rodzicami zawodników należących do klubu KTS-W, celem omówienia działalności klubu na najbliższy sezon tj. rok 2012 / 2013.

Kalisz, dnia 20 września 2012 r.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy