PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Antykwariat szachowy

Zdobycie literatury szachowej było kiedyś dużym wyzwaniem. Szachiści w latach 80 i 90-tych zbierali każdą szachową wzmiankę z gazet lub informacje z popularnych kącików szachowych. Najbardziej wartościowe była literatura rosyjska, której przedstawiciele dominowali na szachowych salonach. Czasy się jednak zmieniły i obecny trend szachowej wiedzy jest ogólnie dostępny i nieograniczony. Nadal jednak wierzę w magię papierowej książki, którą można dotknąć, przekartkować, powąchać. Posiadamy bogaty zbiór używanych książek szachowych w języku rosyjskim, niemieckim, czeskim oraz polskim. Niektóre z nich to prawdziwe szachowe perełki, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Zachęcamy do kontaktu jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje.

  • w celu dokonania zamówienia napisz do nas maila,
  • podaj numery (#) lub nazwę książek i adres do wysyłki,
  •  wpłaty należy dokonywać na nasze konto, które podeślemy w mailu,

Szkoła szachowa SzachMistrz jest również wydawcą książek dla początkujących szachistów. Piszemy artykuły szkoleniowe oraz publicystyczne związane z szachami. Naszą ofertę przedstawiliśmy w dziale „Książki”

Cena:
Koszt wysyłki od 5zł do 15zł w zależności od liczby książek i wagi

Nasi partnerzy