5 września godz. 17.00-20.00 DRZWI OTWARTE w klubie szachowym KTS Kalisz i Szkole szachowej SzachMistrz Kalisz

ZAPISY na naukę gry w szachy w Kaliszu
„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni” Paul Morphy
  • ZAPRASZAMY 5 września godz. 17.00-20.00 do naszej siedziby w SP 8 Kalisz (ul. Serbinowska 22a) na DRZWI OTWARTE do klubu szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz. Najwygodniej można zaparkować auto na parkingu wewnętrznym szkoły SP nr 8 Kalisz od ulicy Ostrowskiej (wjazd przy banerze SzachMistrza). Przyjdź ocenimy umiejętności Twojego dziecka i przypiszemy do odpowiedniej grupy. Szachy to pamięć, koncentracja, wyobraźnia, ćwiczenie liczenia, nauka wygrywania i przegrywania oraz przede wszystkim świetna zabawa! Uczymy w przedszkolu już 4-latków!
Zapisy – https://szachmistrz.pl/nabor/ lub poprzez maciej@szachmistrz.pl 793 733 396
  • Klub szachowy KTS Kalisz – najlepszy juniorski klub szachowy w Wielkopolsce.
  • Poprzez szachy uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia. Prowadzimy zajęcia szachowe na terenie Kalisza oraz okolic. Szkolimy młodych szachistów w przedszkolach oraz szkołach podstawowych. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy grupy początkujące, zaawansowane i mistrzowskie.
  • Odkryliśmy wiele talentów, którzy później zdobywali medale mistrzostw Polski, Europy i Świata. Zaawansowanych szachistów zapraszamy do klubu szachowego KTS Kalisz!
Zapisy – https://szachmistrz.pl/nabor/ lub poprzez maciej@szachmistrz.pl 793 733 396