Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych Rzeszów 2022r. – grali zawodnicy KTS Kalisz

Ze sporym niedosytem wracają szachiści KTS Kalisz z Mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych. Zanotowaliśmy kilka wartościowych wyników, jednak tegoroczny wyjazd nie został przypieczętowany medalem Mistrzostw Polski. Ponownie najlepszy wynik z KTS Kalisz uzyskała Ewa Barwińska 8 miejsce w grupie D16. Świetne zawody zagrała Anna Jeziorska 14 miejsce w D12, cały czas w czołówce był Kacper Ugorek C14, ale dwie porażki zepchnęło go na 17 pozycje.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za walkę do końca, a rodzicom za opiekę nad naszymi szachistami. Wyjazd do Rzeszowa dofinansowany został ze środków budżetowych Wielkopolskiego Stowarzyszenia Szachowego.
Wyniki zawodników KTS Kalisz
8. Ewa Barwińska D16 8/13 (5pkt SSM)
14. Anna Jeziorska D12 8/13 (3 pkt SSM)
17. Kacper Ugorek C14 8/13 (2 pkt SSM)
22. Antonina Skorupa D12 7/13 (2 pkt SSM)
31. Kinga Matuszewska D14 6,5/13 (1 pkt SSM)
——————————————–
W Rzeszowie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich. Najwyżej z zawodników KTS Kalisz sklasyfikowana została Ewa Barwińska 7 miejsce w grupie D16. Dzisiaj szachiści rozpoczynają rywalizacje w szachach błyskawicznych.
Wyniki zawodników KTS Kalisz szachy szybkie
7. Ewa Barwińska D16 7/11 (5 pkt do współzawodnictwa SSM)
19. Kacper Ugorek C14 7/11 (2 pkt SSM)
21. Paweł Jędraszek C16 7/11 (2 pkt SSM)
21. Anna Jeziorska D12 6/11 (2 pkt SSM)
25. Emilia Jeziorska D14 6/11 (1 pkt SSM)
40. Zofia Petlińska D12 5/11 (1 pkt SSM)